Link to English site of Bellapais Hotel Ambelia Village  Link to German site of Bellapais Hotel Ambelia Village  Link to Dutch site of Bellapais Hotel Ambelia Village  Link to Turkish site of Bellapais Hotel Ambelia Village 

Ambelia Village Otel: Bar-Restoran & Yüzme Havuzu

Picture

Bir yandan adanın doğal güzelliklerini ve 9000 yıllık tarih ve kültürün izlerini keşfederken neden soluklanmak için yüzme havuzumuzda bir mola vermeyesiniz? Terasta dinlenebilir, havuzda tazelenebilir, bardan alacağınız buz gibi bir brandy sour ile serinleyebilir ve restoranımızın size tatlarla şımartmasına izin verebilirsiniz.
Cüzi bir ücret karşılığında otelde konaklamayanlar da havuzumuzu kullanabilirler.

Restoranımızda Kıbrıs ev yemeklerinin tadını çıkarabilirsiniz. Kendi bahçemizde organik olarak yetiştirilen sebzelerin baharatlar ve sarımsakla bütünleştiği kendine özgü bir Kıbrıs tecrübesi yasabilirsiniz.

Picture

Özel günlerinizi kutlayabileceğiniz iki kişilik romantik bir gece yemeği veya aile eve dostlarla yapacağınız kutlamaların tadını çıkarabilir ayrıca, özel ve grup partileri bunun yanında düğün organizasyonları için de bizleri seçebilirsiniz. İster '3 course' akşam yemeği olsun yemek olsun isterse mezelerini içeren ve ardından kebap, balık veya Kıbrıs tatlarını içeren açık büfe veya atıştırmalık tatlar olsun sizlerin ve konuklarınızın aldıkları her lokmadan zevk alacaklarını temin ederiz. Böyle özel günlerin en iyi şekilde yaşanması için bar ve havuz alanının en zevkli şekilde sizler için dekore edilmesi ve gecenin tadınındın müzik ve dansla bütünleştirilebilmesi için elimizden geleni yapmaya hazırız.
Picture Picture Picture
Picture Picture Picture


Ambelia-Logo